Informace o mně

Věřím, že se mnou budete sdílet mé běžecké, i maminkovské radosti, o kterých web hlavně je. Dívám se na něj očima maminky s dvěma dětma, která má určité omezené možnosti, ale i přes to se nevzdává sportu. A která touží se zapojovat do aktivního života a v neposlední řadě se podělit i o své zážitky na mateřské. Všechny se snažíme být co nejlepšími matkami, nezbláznit se z toho a ještě si to užít.  Pojďme se zastavit, vydechnout a NEBÝT JEN UHONĚNÉ  "mámy v běhu", protože porodem to nekončí, ono to začíná!

Blog jsem začala psát, když jsem otěhotněla s 1. dítětem. Tehdy jsem s běháním přestala a vzpomínky na zážitky z běhání mi dělaly radost po celou dobu těhotenství a to mi vydrželo do teď, co už opět neustále přibývá nových a nových zážitků. Běhání i psaní blogu se stalo mou zálibou, zvláště teď, po dobu mateřské. Jako původní profesí grafička, se snažím web dělat vizuálně zábavný. Psaní blogů je v poslední době všeobecně velmi populární. I mne pár lidí inspirovalo. Ale hlavní popud byl psát sama pro sebe, ve snaze uchovat si vzpomínky a radost, kterou zažívám pokaždé, když si své zápisky znovu pročítám. Při běhání totiž mám spoustu myšlenek a ty se pak snažím zaznamenávat... Ale nevadí mi, jestli se to někomu nelíbí. :)

Co se týká mého běhání: ve škole jsem ho nesnášela, ale na 1500 jsem si zlepšovala známku, na intru jsem vyhrála putovní pohár, ačkoliv jsem netrénovala. První běžecké záchvěvy jsem měla v roce 2006, pravidelně, intenzivně běhám od roku 2008, v roce 2010 jsem absolvovala 1. závod na 10 km a v roce 2012 první půlmaraton v Plasích. Po porodu jsem se rozběhla hned po šestinedělí a první závod po porodu hned měsíc na to. Dvanáct měsíců po porodu jsem běžela další půlmaraton a rok na to jsem si splnila SEN a uběhla svůj 1. MARATON - BAROKO maraton v Plasích (s převýšením 750 m). Celoročně běhám hlavně našeho Běžce tachovska. Oblíbila jsem si hlavně trailové závody. Například PILSEN TRAIL. Občas se zúčastním nějakého zábavného závodu jako: NIGHT RUN, nebo RunTOUR. Několikátým rokem se také účastním menších, místních triatlonů. 

Svůj největší sen jsem si už splnila, ale věřím, že až mi děti odrostou, ještě si leccos dokáži :)

Momentálně jsem na mateřské s druhým dítětem. Začala jsem také psát o běhání v těhotenství a chtěla bych toto téma více propagovat, aby se maminky přestaly bát, stejně jako já. :)

Do budoucna bych si chtěla vyzkoušet běžet ULTRA a běhat hlavně trailové závody, které si užívám více.

Že jsem k běhání přivedla i svého manžela, který tíhne více ke cyklistice, beru jako další svůj úspěch, díky kterému dnes dokáži všechny závody vychutnávat společně a stal se z toho životní styl.

MÁMA V BĚHU v běžeckých článcích, čtěte zde: mama-v-behu.webnode.cz/news/napsali-o-mne/